Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbal.cz    ročník 2014 / 2015      Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbal.cz

08.10 - 1A třída - Provodov - Černilov

autor Zdeněk Majer
Muži 1.A.třída  Sokol Provodov (sv.modré) - FK Černilov  3 : 1  pol. 2 : 0 .První mistrovské utkaní v této soutěži bylo slavnostní,.240 přítomných diváků sledovalo utkaní, kde před zahájením se představili hráči a hráčky přípravek Sokola Provodiv, kteří poté doprovodili obě mužstva na hrací plochu. I když hosté hráli od 20 minuty první půle o deseti, snažili se  o dobrou kombinaci, ale domácí nenechali nic náhodě a většinou se hrálo na polovině hostů. I když střelecká muška domácích vázla.  IMG 3380
1 Muži 1.A.třída Sokol Provodov (sv.modré) - FK Černilov 3 : 1 pol. 2 : 0 .První mistrovské utkaní v této soutěži bylo slavnostní,.240 přítomných diváků…