Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz    ročník 2017 / 2018      Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz

11.04 - 1. B třída sk. A - Miletín - Nemyčeves

Kraus, vedoucí mužstva (domácí): Zápas dvou rozdílných poločasů, ve kterém šli do vedení hosté, my jsme do poločasu skóre otočili na 3:1. Na začátku druhé půle si vybral slabou chvilku Richter a soupeř snížil lacino na 3:2. Od tohoto okamžiku byli hosté lepší a jen díky velké bojovnosti našich hráčů jsme cenné vítězství udrželi. Pochvalu zaslouží za přístup k zápasu celé mužstvo. Na těžkém terénu s přehledem odřídil utkání rozhodčí Průcha.
Roman Horna - trenér (hosté): V zápase jsme ztratili body díky našim chybám z druhé poloviny prvního poločasu. Přestali jsme hrát a domácí trestali. Přesto, že jsme byli druhý poločas lepší, vytěžili jsme z tlaku pouze jednu branku. To bohužel k zisku bodů nestačilo. Utkání kvalitně odřídila trojice rozhodčích. Jedeme dál, jsme nováček a fotbal nás baví, a to je důležité.