Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz    ročník 2017 / 2018      Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz

11.12 - 1. A třída - Police - Broumov

Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí):
Do vyloučení Josefa Klapkovského to bylo derby, jak má být. Fotbal nahoru dolů, ovšem poté již početná divácká kulisa sledovala dominanci Broumova. Je to sport a nezbývá než rivalovi pogratulovat k výhře. Můj názor je, že k takovému duelu měl být v pozici rozhodčího muž. PS: Toto vše ukládám do fotbalu v kraji podruhé, NĚKDO mi domácí vložení večer vymazal!!! Je 4:05 a odjíždím do práce!!!!!
trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Derby je derby. Začátek byl z naší strany více než dobrý a kvalitní a vedli jsme 2:0, ale do poločasu jsme domácím dali více prostoru a našimi chybami jsme jim dovolili vyrovnat. Druhý poločas jsme začali dobře a vedli 3:2. Více jsme komunikovali a dostávali se do zakončení, ale nejvíce ovlivnilo vyloučení domácího hráče a režie už byla v naší kompetenci. Paní rozhodčí nepískala špatně, ale podle mého názoru takovéto utkání by měl řídit muž.