Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz    rok 2018      Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz

07.21 - Příprava na DIVIZI - Letohrad - Náchod

© Michal Malý
Další přípravné utkání na divizní soutěž FK Letohrad vs FK Náchod 4 : 4 (3 : 2); na začátku utkánní to byl z naší strany špatný výkon a po 30 minutách jsme prohrávali 3:0, pak jsme se zlepšili a snížili na rozdíl gólu. Vstup do druhé půle nám opět nevyšel, ale brzy jsme snížili a před koncem jsme vyrovnali. To bylo v době kdy jsme soupeřw od 60. minuty přehrávali a ještě jsme neproměnili nejméně 7 vyložených šancí...
FK Letohrad vs FK Náchod 4 : 4  Přípravné utkání  FK Letohrad vs FK Náchod 4 : 4
1 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (01) Přípravné utkání
2 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (02) Přípravné utkání
3 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (03) Přípravné utkání
4 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (04) Přípravné utkání
5 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (05) Přípravné utkání
6 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (06) Přípravné utkání
7 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (07) Přípravné utkání
8 FK Letohrad vs FKN 4 - 4 (08) Přípravné utkání