Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz    ročník 2018 / 2019      Královéhradecký krajský fotbalový svaz  -  www.khfotbalfoto.cz

10.20 - 1. B třída sk. A - Miletín - Staré Buky

© Iva Reichlová
Antonín Kraus Vedoucí mužstva (domácí):
O výsledku utkání rozhodl výborně odehraný první poločas ve kterém se nám podařilo vstřelit čtyři branky a ještě některé šance neproměnit. Ve druhém poločase jsme polevili a zápas už jenom dohrávali. Přesto se nám ještě z několika příležitostí podařilo jednu využít a připsat si tak vysoké vítězství.

Pavel Korec (hosté):
V netradičním ranním čase jsme přijeli do Miletína s cílem bodovat a navázat na poslední úspěšné zápasy.Bohužel domácí dnes do čeho kopli,to jim tam spadlo a když ve 20. minutě vedli již 3:0 ,tak se těžko vrací do utkání.Pro nás krutá porážka,nebyli jsme horším týmem,byli jsme více na balonu,jenže nám dnes totálně selhala koncovka.Ve druhém poločase pokračoval náš zmar v neproměňování i těch nejvyloženějších šancí a naopak domácí ojedinělou standartkou uzavřeli hrozivé skóre.