Fotogalerie podzim 2022 - dospělý 11.11.18—19.11.22

Královéhradecký fotbal ve fotografii - mistrovská utkání dospělých - 250.230.160
2022 1119 - Police - Slavia HK - Pohár hejtmana - osmifinále - ©MH Komentář k zápasu © Miroslav Holub

2022 1119 - Police - Slavia HK - Pohár hejtmana - osmifinále - ©MH

5 obrázky

2022 1112 - Solnice - Libčany - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ Zápis o utkání © Eva Šebová

2022 1112 - Solnice - Libčany - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

5 obrázky

2022 1112 - Jaroměř - Dobruška - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM Zápis o utkání © Václav Mlejnek

2022 1112 - Jaroměř - Dobruška - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

10 obrázky

2022 1106 - Rychnov - Vrchlabí - M GROUP CZ Krajský přebor - ©PR Zápis o utkání © Petr Reichl

2022 1106 - Rychnov - Vrchlabí - M GROUP CZ Krajský přebor - ©PR

78 obrázky

2022 1105 - Třebeš - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ Zápis o utkání © Eva Šebová

2022 1105 - Třebeš - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

8 obrázky

2022 1105 - Náchod - Slovan Liberec B - Fortuna Divize C - ©MM ZÁPIS O UTKÁNÍ © Michal Malý

2022 1105 - Náchod - Slovan Liberec B - Fortuna Divize C - ©MM

25 obrázky

2022 1105 - Miletín - Trutnov B - AM GNOL 1. A třída - ©IR Zápis o utkání © Iva Reichlová

2022 1105 - Miletín - Trutnov B - AM GNOL 1. A třída - ©IR

34 obrázky

2022 1105 - Jičín - Jaroměř - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM Zápis o utkání © Václav Mlejnek

2022 1105 - Jičín - Jaroměř - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

15 obrázky

2022 1030 - Solnice - Chlumec B - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ Zápis o utkání © Eva Šebová

2022 1030 - Solnice - Chlumec B - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

8 obrázky

2022 1030 - Náchod B - Stěžery - AM GNOL 1. A třída - ©MM ZÁPIS O UTKÁNÍ © Michal Malý

2022 1030 - Náchod B - Stěžery - AM GNOL 1. A třída - ©MM

24 obrázky

2022 1030 - Hořice - Jaroměř - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM Zápis o utkání © Václav Mlejnek

2022 1030 - Hořice - Jaroměř - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

4 obrázky

2022 1029 - Opočno - Lípa - JAKO 1. B tř. sk. B - ©MV Zápis o utkání © Markéta Vlachová

2022 1029 - Opočno - Lípa - JAKO 1. B tř. sk. B - ©MV

149 obrázky

2022 1028 - Náchod - Dobrovice - Fortuna Divize C - ©MM FORTUNA Divize C, ročník 2022/2023,13. kolo, FK Náchod vs FK Dobrovice 1:0 (1:0); hosté měli celý zápas územní převahu,...

2022 1028 - Náchod - Dobrovice - Fortuna Divize C - ©MM

32 obrázky

2022 1023 - Dobruška B - Častolovice - OP. RK II. tř. - ©PR Zápis o utkání © Petr Reichl

2022 1023 - Dobruška B - Častolovice - OP. RK II. tř. - ©PR

76 obrázky

2022 1022 - Vamberk - Opočno - JAKO 1. B tř. sk. B - ©MV Zápis o utkání © Markéta Vlachová

2022 1022 - Vamberk - Opočno - JAKO 1. B tř. sk. B - ©MV

72 obrázky

2022 1022 - Jaroměř - Slavia HK - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM Zápis o utkání © Václav Mlejnek

2022 1022 - Jaroměř - Slavia HK - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

12 obrázky

2022 1016 - Solnice - Rychnov - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ Zápis o utkání © Eva Šebová

2022 1016 - Solnice - Rychnov - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

7 obrázky

2022 1016 - Slavia HK - Hořice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ Zápis o utkání © Eva Šebová

2022 1016 - Slavia HK - Hořice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

5 obrázky

2022 1016 - Police - Červený Kostelec - M GROUP CZ Krajský přebor - ©MH Komentář k zápasu © Miroslav Holub

2022 1016 - Police - Červený Kostelec - M GROUP CZ Krajský přebor - ©MH

6 obrázky

2022 1016 - Náchod B - Kunčice - AM GNOL 1. A třída - ©MM ZÁPIS O UTKÁNÍ © Michal Malý

2022 1016 - Náchod B - Kunčice - AM GNOL 1. A třída - ©MM

22 obrázky

2022 1016 - Lázně Bělohrad - Miletín - AM GNOL 1. A třída - ©IR

16 obrázky

2022 1015 - Rtyně - Hajnice - OP II. třídy TU - ©VM

17 obrázky

2022 1015 - Opočno - Velichovky - JAKO 1. B tř. sk. B - ©MV

20 obrázky

2022 1015 - Náchod - Turnov - Fortuna Divize C - ©MM

32 obrázky

2022 1009 - Červený Kostelec - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ + MV

41 obrázky

2022 1009 - Rychnov B - Kostelecká Lhota A - Antolin Lipovka OP RK - ©PR

72 obrázky

2022 1009 - Benátky nJ - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

24 obrázky

2022 1008 - Javornice - Opočno - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

97 obrázky

2022 1008 - Jaroměř - Týniště - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

12 obrázky

2022 1002 - Solnice - Dobruška - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

7 obrázky

2022 1002 - Náchod B - Miletín - AM GNOL 1. A třída - ©MM

16 obrázky

2022 1001 - Opočno - Černilov - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

52 obrázky

2022 1001 - Náchod - Ústí nO - Fortuna Divize C - ©MM

27 obrázky

2022 0928 - Hajnice - Kocbeře - OP II. třídy TU - ©VM

24 obrázky

2022 0925 - Lázně Bělohrad - Miletín B - Maso Sedlák OP JI - ©IR

19 obrázky

2022 0925 - Hlinsko - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

27 obrázky

2022 0925 - Dvůr Králové - Liberec B - Fortuna Divize C - ©RJ

16 obrázky

2022 0924 - Slavia HK B - Opočno - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

107 obrázky

2022 0924 - Miletín - Sobotka - AM GNOL 1. A třída - ©IR

13 obrázky

2022 0924 - Jaroměř - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

17 obrázky

2022 0924 - Jaroměř - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

6 obrázky

2022 0918 - Opočno - Hronov - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

86 obrázky

2022 0918 - Náchod B - Roudnice - AM GNOL 1. A třída - ©MM

22 obrázky

2022 0918 - Miletín B - Lužany - Maso Sedlák OP JI - ©IR

16 obrázky

2022 0918 - Dvůr Králové B - Kosičky - JAKO 1. B tř. - sk. A - ©RJ

11 obrázky

2022 0917 - Staré Buky - Bohuslavice nÚ - OP TU - ©VM

21 obrázky

2022 0917 - Rtyně vP. - Kocbeře - OP TU - ©VM

20 obrázky

2022 0917 - Náchod - Dvůr Králové - Fortuna Divize C - ©MM

29 obrázky

2022 0911 - Slavia H.Králové - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

6 obrázky

2022 0911 - RMSK Cidlina N.Bydžov - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

23 obrázky

2022 0911 - Hronov - Č.Meziříčí - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

21 obrázky

2022 0911 - Dvůr Králové - Velké Hamry - Fortuna Divize C - ©RJ

7 obrázky

2022 0910 - Předměřice - Opočno - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

98 obrázky

2022 0910 - Jaroměř - Libčany - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

11 obrázky

2022 0904 - Rychnov B - Častolovice - Antolin Lipovka OP RK - ©PR

33 obrázky

2022 0904 - Rychnov - Jičín - M GROUP CZ Krajský přebor - ©PR

26 obrázky

2022 0904 - Police - Týniště - M GROUP CZ Krajský přebor - ©MH

6 obrázky

2022 0904 - Náchod B - Třebeš B - AM GNOL 1. A třída - ©MM

23 obrázky

2022 0904 - Miletín B - Nemyčeves - Maso Sedlák OP JI - ©IR

13 obrázky

2022 0903 - Č.Meziříčí - Opočno - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

21 obrázky

2022 0903 - Solnice - Vrchlabí - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

7 obrázky

2022 0903 - Náchod - Letohrad - Fortuna Divize C - ©MM

29 obrázky

2022 0903 - Miletín A - Stěžery - AM GNOL 1.A tř. - ©IR

20 obrázky

2022 0828 - Čáslav - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

29 obrázky

2022 0828 - Týniště - Solnice - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

5 obrázky

2022 0828 - Dvůr Králové nL - Benátky nJ - Fortuna Divize C - ©RJ

7 obrázky

2022 0827 - Jičín - Police - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

18 obrázky

2022 0827 - Jaroměř - Chlumec B - M GROUP CZ Krajský přebor - ©VM

10 obrázky

2022 0824 - Velichovky - Jaroměř - Pohár hejtmana 1. kolo

20 obrázky

2022 0824 - Solnice - Předměřice - Pohár hejtmana 1. kolo

5 obrázky

2022 0821 - Solnice - Police - M GROUP CZ Krajský přebor - ©EŠ

7 obrázky

2022 0821 - Rychnov - Dobruška - M GROUP CZ Krajský přebor - ©PR

81 obrázky

2022 0821 - Miletín A - Roudnice - AM GNOL 1. A třída - ©IR

18 obrázky

2022 0820 - Rtyně vP. - Volanov - OP TU - ©VM

20 obrázky

2022 0820 - Náchod - Trutnov - Fortuna Divize C

23 obrázky

2022 0814 - Týniště - Libčany - M GROUP CZ Krajský přebor - ©MK

66 obrázky

2022 0814 - Police - Vysoká - M GROUP CZ Krajský přebor - ©MH

9 obrázky

2022 0814 - Miletín B - Libáň - Maso Sedlák OP JI - ©IR

11 obrázky

2022 0814 - Dvůr Králové - Hlinsko - Fortuna Divize C

5 obrázky

2022 0813 - Jičín - Solnice - Krajský přebor -©EŠ

6 obrázky

2022 0813 - Jaroměř - Rychnov - Krajský přebor -©VM

10 obrázky

2022 0813 - Bílá Třeměšná - Pohůří - OP II. tř. TU - ©RJ

5 obrázky

2022 0813 - Brandýs nL - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

20 obrázky

2022 0813 - Bohuslavice nÚ - Hajnice - OP TU - ©VM

62 obrázky

2022 0807 - Náchod - Nový HK - 1. A třída - © MM

19 obrázky

2022 0806 - Č.Kostelec - Jaroměř - Krajský přebor -©VM

17 obrázky

2022 0806 - Zdelov - Opočno - JAKO 1. B tř. - sk. B - ©MV

86 obrázky

2022 0806 - Vamberk A - Slavia HK B - JAKO 1. B třída mužů - sk.B - ©PR

87 obrázky

2022 0806 - Náchod - Vysoké Mýto - Fortuna Divize C

32 obrázky

2022 0730 - Náchod A - Velké Hamry - MOL CUP předkolo - ©MM

33 obrázky